NajduZboží.cz

QR Code


Rady pro výběr a pověšení

Rady pro výběr a pověšení


Dovolujeme si poskytnout několik rad při výběru a následném zavěšení
vícedílných obrazů:

  • 1.Vždy si vybírejte obraz dle vaších možností. Před samotnou koupí Vám doporučuji vybrat místo kam obraz pověsíte a dle psaných rozměrů u každého obazu si vyzkoušet zda je možné obraz do Vašich prostor rozměrově zařadit. Z vlastních designerských zkušeností Vím, že každá zeď v domu má mít nějaký lesk, aby se neztrácela a nebyla doslova "holá", což dokážete pověšením buď obrazu nebo jiné dekorace, dále pak by měl obraz kontrastovat s pozadím což Vám vytvoří neuvěřitelnou dekoraci Vašeho domova. Většina nabízených obrazů lze kombinovat jak do moderních, tak i do usedlých interiérů. Krása obrazů spočívá v tom, že se nemusíte bát experimentovat s Vaši nápaditostí.

  • 2.Při koupi obrazu si spočítejte z kolika částí se obraz skládá. Každá část obrazu má 2 úchytky na zadní straně, což znamená, že budete potřebovat 2ks hmoždinek a 2 ks háčků na 1 díl obrazu, jelikož nejsou součástí balení.

  • 3.Je nutné rozmyslet se kam obraz pověsíte. Pokud máte doma sádrokartonové zdi je nutné koupit speciální hmoždinky do sádrokartonu. Pokud máte standartně zděné, stačí hmoždinky do obyčejného zdiva.

  • 4.Před samotným vrtáním otvoru pro hmoždinku se ujistěte, že v daném místě nevede elektroinstalace nebo jakékoliv rozvody, abyste předešli zbytečným problémům.

  • 5.Pro co nejpřesnější uchycení si rozměřtě vzdálenost středů úchytek na zadní straně obrazu a přeneste ji na zed. Doporučuji použít vodováhu čímž docílíte absolutní roviny. Pokud splníte všechny tyto kroky, Vámi vybraný obraz padne na Vaši zeď jako vyšitý.

DOPORUČUJEME OBRAZ PONECHAT V OCHRANNÉ FOLII AŽ DO FINÁLNÍHO ZAVĚŠENÍ, PLÁTNO JE NÁCHYLNÉ NA ODĚR.

DOPORUČUJEME OBRAZ UDRŽOVAT POMOCÍ PRACHOVKY, NEOTÍRAT VLHKÝM NEBO MOKRÝM HADŘÍKEM,

BARVA BY SE MOHLA POŠKODIT.